محل تبلیغات شما

" به نام خدا "

تصمیم گیریهای ما براساس سطح انرژی ما ارزششان تغییر میکند.

مهمترین شرط سفر در کنگره 60 ، نزدیک شدن به عقل و اجرایفرامین آن است تا بتواند تصمیمات درستی را اتخاذ و سفرش را به صورت کامل جلو ببرد.

تزکیه و پالایش سخت و دردناک می باشد ولی کسی که خواهانشیرینی و رهایی می باشد و خواهان حال خوب و خوش است باید مثل یک جنگجو باشد ،آماده و مهیا و ممکن است که یا شکست بخورد و یا پیروز شود ولی باید دانست که راهجدا شدن از بدیها و ضدارزشها ، بدون درد و رنج و بدون آزمایش امکان پذیر نیست.

آموزش جزء لاینفک دانایی مؤثر است و به این معنی است که ماحتماً باید یک استادی را انتخاب کنیم تا بتواند آن چیزهایی را که دارد به ماانتقال دهد و ما هم باید از او این اطلاعات را بگیریم وگرنه آموزش صورت نمی گیرد ،در کنگره آموزش دو طرفه است راهنما و رهجو».

تصویر مرتبط

در درمان اعتیاد و رهایی و خدمت در هر جایگاهی در کنگره ،فرمانبرداری حرف اول را می زند ، فرمانبرداری کار راحتی نیست ، شاید به نقطه ایبرسیم که بگوییم فرمانبرداری می کنیم ، ولی در عمل کار راحتی نیست. شرط اصلی اینکهفرمانبرداری کنم این است که در مورد فرمانده ام که جایگاه بالاتری از من است مثلدیده بان ، ایجنت ، اسیستانت ، مرزبان ، راهنما و .» قضاوت نکنم ، در مورد اینکهاستاد و فرمانده چه می داند و چه نمی داند نظر ندهم و یا حرفی و یا فرمانی که دادمنطقی بود و یا غیر منطقی و . باید از این کارها خودداری کرد به همین منظور اینکار راحتی نیست.

تمام کسانی که معلم معنوی هستند فقط راه را مشخص می کنند ،مثل انگشت اشاره هستند ، راهنما هستند ، انگشت هدف نیست ، بلکه هدف آن راهی است کهبه ما نشان می دهد.

کنگره محل خدمت کردن است ، اگر در هر جایگاهی که هستمبخواهم نافرمانی و یا تحکم کنم ، این خدمت ارزشی ندارد. 

تایپ مسافر مصطفی

مسافر منصور 

98/8/

ره توشه سفر ( بخش 93 )

ره توشه سفر ( بخش 92 )

ره توشه سفر ( بخش 90 )

، ,کنگره ,فرمانبرداری ,راحتی ,کار ,ولی ,و یا ,است که ,در کنگره ,کار راحتی ,راحتی نیست

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خُـــدآــیـِ عِــشـقـــ ergumteogrup مشاوره و آموزش درزمینه سیستمهای مدیریت EFQM , ISO ☸ دگـــــردیـــسے☸ steraberbeo lerolvera Glenn's info Matthew's info سلام برامام خمینی ، مرگبر منافق، مرگبررانگلیس ملعون، مرگبرامریکا، مرگبراسرائیل، مرگبرالسعودوهابی کفار استودیو مسعود امامی