محل تبلیغات شما

چیزی که روان انسان را ترسیم می کند و وضعیتحال عمومی او را عیان می کند ناشی از کارکرد جسم است که این فرد چقدر سالم است وچقدر روی پا است و یا چقدر نرم و یا خشک است.

به راستی ما به سیستم فرماندهی بدن چقدر پیبرده ایم؟ این ساختار باید بطور عمومی و کلی سالم باشد و از یک تعادل نسبیبرخوردار باشد. وقتی این جسم سالم باشد اجازه دریافت آموزش را به او می دهیم.

جسم نباید از تعادل خارج باشد و وقتی این جسمرا با دارو متعادلش می کنند ما به او اجازه آموزش داده ایم.

دارو به اندازه باید باشد ، نه کم و نه زیاد، زیرا هر دوی اینها جلوی آموزش را می گیرند.

روان به عبارتی یعنی همین فضایی که ما خودمانبرای خودمان می سازیم ، هر چیزی که در وجود من است حال من را می سازد.

مصیبتهای وارده به انسان ، تماماً خود مسببآن می باشد ، خود فرد آن را مهیا نموده و به وجود آورده و در نهایت همه را مقصر میداند به غیر از خودش مثلاً مصرف مواد مخدر ، ( اعتیاد ) خود را تقصیر دیگران میاندازیم ولی باید قبول کنیم و بپذیریم و این میسر نمی شود مگر با دانایی.

هر چه در گذشته کاشته ایم امروز درو می کنیم، هر چه امروز ما هستیم این نتیجه تفکرات و برنامه ریزی های سابق ما می باشد و هرچه امروز انجام دهیم فردا خودش را نشان می دهد ، همه چیز به خود ما بر می گردد.

در کنگره به کسانی کمک می شود که حرف شنویداشته باشند ، با صداقت و عمل کردن ما ترک اعتیاد نمی دهیم ، بلکه درمان و تعادلرا انجام می دهیم.

تعیین کننده نوع رفتار دیگران با من ، رفتارمن است و این را باید یاد بگیریم و این فرمان بردار بودن است که به من یاد می دهد.

تایپ مسافر مصطفی

مسافر منصور 

98/5/12

ره توشه سفر ( بخش 93 )

ره توشه سفر ( بخش 92 )

ره توشه سفر ( بخش 90 )

، ,چقدر ,جسم ,دهیم ,آموزش ,تعادل ,باشد و ,و این ,است و ,هر چه ,، هر

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

alnogambpil riafenadi میهه میهنم مرجع آموزشی کشور birsciginre وبلاگ همسفران قزوین Susan's notes bia2dvb tiopalufal خرید آموزش ژل پاشنه افزایش قد کفی جوراب افزایش قد زنانه مردانه 2021